GOSAT 7060HDi

GoSAT GS7060HDi           2990,-Kč   
3 roky prodloužená záruka při registraci na www.gosat.cz

Popis: První přijímač certifikovaný podle poslední specifikace (r2015) Skylink Ready na trhu, který umí automaticky vyhledat frekvenci Skylink TP a byl připraven s techniky Skylinku. Přijímač používá kvalitní americký čip Broadcom. Díky FastScan a Skylink aktualizace má uživatel volbu mezi dvěma způsoby aktualizace seznamu kanálů – změny programů už nebudou noční můrou. Přijímač odhalí změny programů a sám je doladí, případně přejmenuje. Zabudovaná čtečka karet Irdeto umožňuje v přijímači používat karty Irdeto a také karty ICE operátorů Skylink a Freesat. Intuitivní a graficky vydařené menu s průvodcem instalací vám usnadní používáni. Menu je v českém i slovenském jazyce (+angličtina, němčina). Přístroj má HDMI konektor a také analogový výstup pro starší typy televizorů. Přistroj podporuje funkci HDMI CEC – dokáže zapnout/vypnout TV, případně automaticky přepnout požadovaný vstup na TV.

USB konektor na zadním panelu přijímače slouží k připojení harddisku, nebo USB flash, které lze použít nejen k nahrávání TV programů, ale taktéž k přehrávání multimediálních souborů (video, hudba, foto). Jak už bývá u GoSAT přijímačů standardem, GS7060HDi umožňuje nahrávat až 2 HD programy a třetí program sledovat (ze stejného transpondéru).

Rozšířené možnosti rodičovského zámků Vám umožní široké nastavení dle vašich potřeb a ochránÍ tak vaše děti před nevhodným obsahem. Mnoho pokročilých funkcí usnadní používání – automatické vypnutí po nahrávání, automatická aktualizace, automatické nastavení letního času, vytvoření záložek nejen v PVR souborech ale také v multimediálních souborech, nastavení časovače přímo z infořádku atd.

LAN konektor pro připojení k internetu zpřístupní OTT funkce (YouTube, RSS zprávy, Počasí)

 

Vlastnosti:

– Skylink Ready s podporou FastScan a automatickým vyhledáním domovského TP
– 1 čtečka karet Irdeto se Silicon Secure
– chipset Broadcom (Made in USA)
– Vstupní frekvence 950MHz ~ 2150MHz
– MPEG-2 MP@ML, MP@HL, MPEG-4/AVC MP@L3, HP@L4
– Video rozlišení 720p, 576p/576i, 1080i, 1080p FULL HD
– 1 LNB vstup (F-type)
– DiSEqC 1.2 & USALS & UNICABLE
– 6000 TV a rádio kanálů
– USB 2.0 rozhraní s podporou PVR a multimediálních souborů (MP3,JPEG,AVI,MKV)
– Rychlé přepínání kanálů
– Uživatelsky příjemné, snadné a multijazyčné OSD menu
– EPG (Elektronický programový průvodce)
– EPG časovač
– Teletext (vkládání pomocí VBI, paměť 400 stran)
– Titulky (DVB/TXT)
– Rodičovský zámek
– ZOOM, historie, hry
– souborový systém NTFS pro multimédia a EXT3 pro PVR (lze použít jen EXT3)
– HDMI & S/PDIF & 1x VIDEO OUT (RCA) & 2x AUDIO OUT (RCA) & USB 1x LAN